fbpx
AktualitetKurioziteteLajme

Artan Hoxha shpërthen ndaj Ramës: Vdes të duket klonim i Erdoganit, populli ynë thotë mos luaj me…

Artan Hoxha shpërthen ndaj Ramës: Vdes të duket klonim i Erdoganit, populli ynë thotë mos luaj me…

Gazetari investigativ Artan Hoxha reagon ndaj situatës së krijuar në aeroportin e vetëm shqiptar, dhe pas lajmit se kontrollorët që u ngritën në protestë janë zëvendësuar nga kontrollorë turq.

Hoxha ironizon kryeministrin Edi Rama duke thënë se “vdes të duket klonim i Erdoganit”.

“Mos luaj me zjarrin, me ujin dhe shtetin”, shkruan gazetari Hoxha.

Postimi i Artan Hoxhës në Facebook:

Populli yne i rrahur me vaj dhe me uthull thote:

“Mos luaj me zjarrin, me ujin dhe me shtetin”…

Sidomos me kete kodosh shtet, qe vdes të duket klonim i Erdogani

Burimi/Newsbomb.al

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button