fbpx
AktualitetKurioziteteLajme

Aksidentohet rëndë në kokë një 6-vjeçar në Bulqizë, niset me helikopter drejt Traumës

Aksidentohet rëndë në kokë një 6-vjeçar në Bulqizë, niset me helikopter drejt Traumës

Një aksident i rëndë, i cili nisi si diçka dëfryese ka ndodhur këtë pasdite në Fushë-Bulqizë.

Një fëmijë 6-vjeçar është rrëzuar keq teksa ishte duke bërë xhiro me biçikletë, dhe për pasojë është dëmtuar rëndë në kokë.

Fëmija me iniciale O.Lka marrë ndihmën e parë mjekësore në Spitalin e Bulqizës dhe më pas është transportuar me helikopter drejt Tiranës.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button