fbpx
aktoretShow-Biz

VIDEO) Jasmina ‘trondit’ publikun/

Dalin pamjet teksa puthet me një vajzë dhe… Një nga konkurrentet e “Për’puthen”, Jasmina Kadriu ka qenë në fokus të mediave rozë për raportin e saj në spektaklin e dashurisë me njëri prej djemve, Andin. Teksa fansat prisnin që dyshja të dilnin çift shumë shpejt dhe të linin bashkë studion televizive, vëmendjen e ka marrë një video e Kadriut që po bën xhiron e rrjetit.

Ajo është shfaqur duke u puthur me një vajzë dhe kaq ka mjaftuar që në platformat ‘online’ të nisin aludimet për prirjet e saj seksuale.

Burimi/escript.al/

Ende nuk ka asnjë reagim nga ana e Jasminës, ndërsa dihet se vajza në video është një nga mikeshat e saja më të ngushta.

Burimi/escript.al

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button