AktualitetKurioziteteLajme

U bë baba për herë të parë, Klevis Balliu nuk e mban më sekret prezanton partneren, publikon foton e parë familjare

U bë baba për herë të parë, Klevis Balliu nuk e mban më sekret prezanton partneren, publikon foton e parë familjare

Ish-deputeti i Partisë Demokratike, Klevis Balliu ditën e sotme u bë baba për herë të parë.

Ka qenë vetë Balliu ai i cili përmes një postimi në rrjetet sociale bëri të ditur këtë lajm.

Me ardhjen në jetë të të birit, të cilin e ka pagëzuar me emrin Oliver, ish-deputeti ka vendosur mos të mbajë më sekret as partneren e tij.

Përmes fotos së parë familjare Balliu ka bërë tag partneren e tij në Instagram.  Ajo quhet Fiorela Hametaj dhe është i vetmi informacion që dimë deri më tani.

 

 

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button