fbpx
Show-Biz

Samanta paralajmëron klipin e ri me një fotosesion?

Këngëtarja ka realizuar një fotosesion të ri.

Samanta ka kohë që nuk ka publikuar ndonjë projekt muzikor dhe aludohet se seti i ri fotografik është nga klipi i ri, shkruan lajmi.net.

Artistja shqiptare shihet e veshur me veshje ngjyrë të zezë transparente derisa ka theksuar figurën e saj trupore.

E veçanta e fotografive të saj janë flokët bionde të këngëtares të cilat nuk i ka pas më parë.

Samanta ka postuar dy imazhe dhe njëra është vetëm portreti i saj teksa shihet e rregulluar me makijazh në të njëjtën kohë edhe me fotoshop.

Theksojmë se, këngëtarja nuk ka zbuluar se çka qëndron prapa këtyre fotografive./Lajmi.net/

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button