fbpx
Show-Biz

“Përçahet” marrëdhënia e Andit me Tean, ish- konkurrenti reagon për herë të parë

Andi, ish- konkurrenti i Përputhen reagon për herë të parë lidhur me rrëfimin e Teas, ku përmendi Andin, që ia la gjithë barrën asaj, por gjithashtu tregoi se ai ishtë njëkohësisht në një lidhje.

Përmes një Instastory, ai foli për herë të parë, ndërsa tregon se edhe ai ka variantin e tij.

“Si fillim vjen njohja, pastaj lidhja, pastaj vjen Per’puthen, dhe ndahesh… Sic kam then, eshte naiviteti qe te ben te flasesh. Gjithsesi presim, sepse dhe une do jap variantin tim…”, ka shkruar ai.

Kujtojmë se disa muaj më parë, ai bashkë me Tean dolën të përputhur nga emisioni, por pas disa ditësh doli loja që kishin bërë me të gjithë, pasi Tea kishte një lidhje prej muajsh me Beartin.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button