AktualitetKurioziteteLajme

E FUNDIT/ Bllokimi i Rinasit, shoqërohet në polici kontrollori i pare

E FUNDIT/ Bllokimi i Rinasit, shoqërohet në polici kontrollori i pare

Kontrollori i parë nga 80 punonjës që janë gjithsej në kullën e Rinasit është shoqëruar në polici. Gazetari i ABC, Aldo Kozarja raporton se kontrollori që është shoqëruar është Muhni Mezini. Ai u përfol në media ditën e sotme se ishte një nga punonjësit e stresuar që kishte marrë para borxh te familjarët për të përballuar jetesën. Mezini është thirrur në polici pasi ka përfunduar turnin dhe është një nga 5 kontrollorët që ka shprehur paaftësinë për të kryer detyrën për shkak të stresit.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button