aktoretLajmeShow-Biz

E dini që imazhi i ri i “Dolce&Gabbana” është një vajzë shqiptare?

Fytyra e re firmës së njohur ‘Dolce&Gabbana’ është një shqiptare. Vajza e përzgjedhur nga marka e njohur quhet Aurora Sulejmani dhe jeton në itali. Ajo menaxhohet nga një kompani italiane në fushën e modeling dhe duket se falë përpjekjeve dhe punës së palodhur ka mundur të kthehet në një nga imazhet kryesore të “Dolce&Gabbana”.

Kjo nuk është hera e parë që një vajzë shqiptare hedh hapa të sigurt në karrierë në një vend të huaj apo edhe për sipërmarrje si ato në fushën e modeling. Megjithatë mund ta themi pa hezitimin më të vogël se bukuria shqiptare po pushton botën./revistawho.com

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button