fbpx
Sport

Chelsea mbyll pjesën e parë me epërsi ndaj Portos

Chelsea është duke fituar me rezultat 1-0 ndaj Portos.

Në pjesën e parë të ndeshjes së parë çerekfinale mes Chelsea dhe Portos, ekipi nga Londra është duke udhëhequr, shkruan lajmi.net.

Mas Mount ishte golashënuesi i vetëm në këtë ndeshje, ku në minutën e 32-të shënoi një gol mjaftë të bukur.

Edhe pse Porto e fillojë ndeshjen më mirë sesa Chelsea, këta të fundit u këndellën në fund.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button