fbpx
aktoretLajmeShow-Biz

Capital T në lidhje me Anxhelina Hadërgjonajn? Zbulohet e vërteta!

Dyshja e famshme shqiptare, Capital T dhe Anxhelina Hadërgjonaj, gjatë kësaj kohe kanë qenë ndër emrat më të përfolur në rrjetet sociale e faqet rozë.

Artistët u komentuan për një lidhje dashurie në bazë të disa postimeve që janë bërë në rrjetet sociale.
Më shumë është dyshuar pas publikimit të këngës së re të Capital T “Diego”, në të cilën përmend ermin e Anxhelinës e po ashtu edhe për pushimet që shijuan në vende të njëjta.

Sidoqoftë, nuk ka asgjë mes dyshes së njohur dhe kjo u konfirmua edhe në një material të realizuar nga Prive. Të njëjtit duket se janë miq të mirë dhe se ndiqen me njëri-tjetrin në llogaritë e tyre zyrtare.

Kapo aktualisht po shijon suksesin e këngës së re “Diego”, e cila për pak ditë ka arritur shifrën e një milion klikimeve në YouTube. Në anën tjetër, Anxhelina gjithashtu në fund të marsit solli projektin e ri të titulluar “Run For”.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button