fbpx
aktoretShow-Biz

Befason Vali Corleone: I kam pasur 1 mijë femra të martuara për 1 javë në krevat (Video)

Është rikthyer në shfaqjen televizive Vali Corleone. Ai ka qenë pjesë e emisionit n’Kosovë Show, shkruan Gazeta NewBorn.

I pyetur për shumë çështje, ndër të tjera tha se ai e kontrollon botën dhe se taksën me Serbinë e venosi ai dhe ishte propozim i tij, por që Qeveria e Kosovës e votoj.

Ai ka folur edhe për ‘raportet’ me Donald Trump dhe shumë emra tjerë të famshëm.

https://www.facebook.com/EsstradaKosovare/videos/143095976399875/

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button