fbpx
AktualitetKurioziteteLajme

Bebe Rexha bëhet pjesë e edicionit “America the Beautiful”

Bebe Rexha bëhet pjesë e edicionit “America the Beautiful”

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha do të këndoj në “America The Beautiful”, për të shënuar fillimin e WrestleMania, shkruan KultPlus.

 

Krijuesja e hitit “I Got You” do të këndoj drejtpërdrejt nga stadiumi Raymond James në Florida.

 

Në një intervistë ajo tha se ishte e ngazëllyer se do të marrë pjesë në një ngjarje kaq të madhe.

 

Ajo këtë lajm e ka e ndarë edhe në llogarinë e saj në Instagram.

 

31-vjeçarja po shkon hapave të John Legend, Nicole Scherzinger dhe Fifth Harmony.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button