fbpx
AktualitetKurioziteteLajme

Prindërit e kishin nxjerrë shëtitje, makina përplas për vdekje foshnjen dy javëshe

Prindërit e kishin nxjerrë shëtitje, makina përplas për vdekje foshnjen dy javëshe

Një aksident i rëndë ka ndodhur në  Brownhills të Anglisë, ku një shofer ka goditur për vdekje një foshnjë dy javëshe.

 

Pas ardhjes në jetë kjo ka qenë dita e parë që prindërit kishin nxjerrë foshnjën nga shtëpia për shëtitje.

 

Makina e drejtuar nga 34-vjeçari përplasi karrocën e foshnjës, e cila humbi jetën menjëherë.

 

Prindërit e foshnjës Ciaran Leigh Morris me zemrën e copëtuar në rrjetet e tyre sociale ndanë foton e foshnjës ku kanë shkruajtur: Zemrat e mamit dhe babit do të ndjejnë gjithmonë dhimbje, ne të duam më shumë se gjithçka.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button