fbpx
aktoretAktualitetKurioziteteLajme

“Nuk e prita që më shet për 3.99 euro”, Bearti i zhgënjyer nga Tea, bën paralajmërimin e fortë: Po luan viktimën, tani është rradha ime të…

“Nuk e prita që më shet për 3.99 euro”, Bearti i zhgënjyer nga Tea, bën paralajmërimin e fortë: Po luan viktimën, tani është rradha ime të…

Historia e Teas dhe Beartit tashmë është kthyer në një tenelovelë. Po aq zhurmë sa bëri lidhja e tyre të njëjtën gjë bëri dhe ndarja e çiftit.

 

Atëhere kur dukeshin aq të lumtur dhe të dashuruar çifti i dha fund lidhjes së tyre pa dhënë asnjë arsye.

 

Mirëpo, së fundmi ka qenë Tea ajo e cila ka rrëfyer historinë e saj të ndarjes nga Berati, por ky rrëfim I saj nuk i ka pëlqyer aspak Beartit, I cili përmes një instastory ka reaguar mjaft i revoltuar dhe i zhgënjyer.

 

“Nuk i dua dramat dhe nuk i dua njerëzit të hynë në privatësinë time. Për këtë arsye kam qëndruar i heshtur jo se nuk di e skam çka me folë. Meqenëse Tea luan kartën e viktimës përsëri edhe me mua. Tani është rradha ime të flas se nuk është ashtu”, shkruan Bearti.

 

Kjo kundërpërgjigje duhet të jetë një paralajmërim, krahas së cilës ka shoqëruar një numërim prapa në mesnatën e nesërme, atëherë ku ndoshta ai do të japë versionin e tij të ndarjes nga Tea.

 

Ky rrëfim I Teas është bërë në aplikacionin më të ri të “Përputhen”, aktivizimi I të cilit bëhet kundrejt një pagese prej katër eurove.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button