fbpx
BotaDiasporaKuriozitete

Del në rrugë, prek 100 meshkuj në or ganin gje nital, arsyeja e kësaj vajze do ju befasojë

Një ek speriment social i zhvilluar në Brazil ka vënë në provë rreth 100 meshkuj.


E themi këtë, pasi një modele ka prekur tek organi gjenital meshkuj të cilët ishin, duke ecur në rrugë, kafene dhe ambiente të tjera.Ajo ka pa prekur çdo mashkull që i dilte përpara.Shumë prej tyre meshkujve janë ndjerë të sh okuar, disa janë fyer por të gjithë pa përjashtim janë ndjerë në siklet.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button