fbpx
KurioziteteLajme

Aksident i rëndë, përplasen 2 makina në Kamëz, njëra del nga rruga dhe shtyp 3 të mitur.

Aksident i rëndë, përplasen 2 makina në Kamëz, njëra del nga rruga dhe shtyp 3 të mitur.

Një aksident i rëndë është shënuar këtë mesditë në Kamëz.

Mësohet se janë përplasur dy  makina, dhe për pasojë njëra prej tyre ka dalë nga rruga. Mjeti me drejtues K.B., pasi ka dalë nga rruga ka goditur tre të mitur duke i shkaktuar atyre lëndime në trup.
Këta të fundit janë dërguar me urgjencë në spital për të marrë ndihmë mjekësore.

Njoftimi i plotë
Më datë 05.04.2021, rreth orës 14:35, në Kamëz, janë përfshirë në aksident ​ mjeti me drejtues Xh. Xh., me mjetin me drejtues K. B. Si pasojë e aksidentit mjeti me drejtues K. B., ka dalë nga rruga duke dëmtuar 3 fëmijë të mitur, të cilët u dërguan në spital për të marrë ndihmë mjekësore.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button