KurioziteteLajme

Sot është një yll i vërtetë, por Beatrix Ramosajn para famës nuk do ta njihni

Sot është një yll i vërtetë, por Beatrix Ramosajn para famës nuk do ta njihni

Këngëtarja bukuroshe Beatrix Ramosaj është shumë aktive në rrjete sociale, ku publikon foto të ndryshme nga përditshmëria. Ajo shfaqet gjithmonë e kuruar deri në detaje, por a jeni kuriozë ta shihni si dukej shumë vite më parë?

Beatrix është bërë nostalgjike për të shkuarën dhe ka publikuar në rrjete sociale një foto të rrallë nga fëmijëria, kur ende nuk ishte bërë e famshme. Këngëtarja shihet me flokë të shkurtra dhe shumë ndryshe nga sot.

“Trixa vogël”, ka shkruar ajo krahas fotos./korrieri.al

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button