fbpx
KurioziteteLajmeShow-Biz

Habit vajza e ish-deputetes: Jam e virgjër…

Habit vajza e ish-deputetes: Jam e virgjër….

Ada Deda është një ndër vajzat më të ndjekura dhe më të komentuara, përveçse është vajza e ish-deputetes shqiptare, Albina Deda  ajo është dhe një ndër femrat më të bukura.

E ftuar mbrëmjen e djeshme në “Expuls” Ada  rrëfeu se puthjen e parë e ka dhënë në moshën 17-vjeçare, ndërsa sa i përket humbjes së virgjërisë Ada tha se: Mendoj që kjo është një pyetje që nuk duhet bërë. As për moshën as për virgjërinë. Ose do thonë ose jo të vërtetën. Unë nuk do e thëm të vërtetën.
Teksa me shaka më tej shtoi se është e virgjër. “Po jam e virgjër”- tha ajo.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button