fbpx
aktoretBotaKurioziteteLajmeShow-Biz

Ermal Meta në interpretim të këngës së famshme “Hallelujah” (VIDEO)

Ermal Meta në interpretim të këngës së famshme “Hallelujah” (VIDEO)

Këngëtari shqiptar që po shënon suksese të njëpasnjëshme në Itali dhe jo vetëm, ishte prezantuar edhe në Televizionin Italian Rai1.

Në këtë televizion ai ka performuar në dy këngë të famshme si: “Every Breath You Take” (The Police) dhe “Hallelujah” (Leonard Cohen). Në të dy këngët ka shkëlqyr. KultPlus ju sjellë videon e performnacës së Ermal Metës në këngën Hallelujah./

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button