fbpx
AktualitetLajme

Bie nga skela 55-vjeçari në Pogradec, dërgohet në gjëndje të rëndë në spital

Pogradec- Bie nga skela një shtetas dërgohet me urgjencë në spital në gjendje të rëndë për jetën.

Sipas informacioneve nga policia shtetasi i moshës rreth 55 vjeç ka qenë duke punuar në një banesë në qytetin e Pogradecit ndërsa gjatë punës ka humbur ekuilibrin.

55 vjeçari është dërguar në gjendje të rëndë në spital ndërsa policia po heton për zbardhjen dhe shkaqet e këtij aksidenti në punë.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button