fbpx
KurioziteteLajmePolitika

Atentati në Shkodër, viktima njihej me nofkën “Kumbari”, afër vendngjarjes po digjet një makinë (EMRI-FOTO)

Atentati në Shkodër, viktima njihej me nofkën “Kumbari”, afër vendngjarjes po digjet një makinë (EMRI-FOTO)

Një atentat me armë zjarri ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Shkodër, ku është qëlluar për vdekje mbi Bardhok Planaj.

46 vjeçari njihej me nofkën “Kumbari”, ndërkohë që ende nuk dihet se cilatë janë autorët e sulmit. Në afërsi të vendit ku u vra Plani është jkonstatruar një makinë duke u djegur.

Policia ndodhet në vendngjarje dhe po punon për identifikimin dhe kapjen e autorëve.

Viktima Bardhok Planaj:

Burimi/ newsbomb.al/

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button