fbpx
AktualitetLajmeShqiperia

Aksident i rëndë/ Makina hipën në trotuar dhe merr përpara një fëmijë

Ditën e sotme, një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Gjirokastër, ku një automjet ka marrë përpara një fëmijë.

Ngjarja ka ndodhur në afërsi të urës së lumit, ku shoferi i automjetit ka humbur kontrollin dhe është future në trotuarin e rruges duke marrë përpara një fëmijë.

Fatmirësisht fëmija nuk ka pësuar dëmtime të rëndëa, ndërsa ndodhet nën kujdesin e mjekëve.

Policia dhe grupi hetimor ndodhe në vendin e ngjarjes duke punuar për zbardhjen e plotë të aksidentit.
Burimi boldnews.al

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button