fbpx
Show-Biz

Nora Istrefi shihet e veshur plot elegancë në imazhet e reja

Këngëtarja e njohur, Nora Istrefi, është ndër më të veçantat sa i përket stilit.

Në secilën paraqitje të saj, artistja mundohet që të kurojë secilin detaj në dukje.

Kështu, në disa postime në rrjetin social Instagram, bukuroshja brune është parë e veshur plot elegancë.

Me një mini-fund dhe bluzë me ngjyrë bezhë, Nora rezultoi të marrë vëmendjen e audiencës.

Padyshim që nuk la pa theksuar edhe këmbët e tonifikuara, për të cilat komentohet shumë në rrjet.


Për të shtuar sharmin edhe më shumë, këngëtarja zgjodhi edhe një xhaketë mbi, me ngjyrë kafe.

Sa i përket projekteve muzikore, Nora ka sjellë disa hite të saj në versionin akustik.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button