fbpx
Show-Biz

Loredana sjell pamje nga aksesorët e shtrenjtë nga vetura luksoze

Ajo njihet në përgjithësi për stilin dhe jetën luksoze që bën.

Andaj, rep-artistja Loredana, pamje nga gjërat e shtrenjta që blen i ndan edhe me fansat në rrjete sociale.

Kështu, në një postim të fundit në Instagram, ajo është parë duke kaluar kohë me vajzën e saj, Hana.

Ndërkohë nga ana e saj plasuan edhe imazhe të tjera, të realizuara nga vetura luksoze e tipi ‘Mercedes’.

Në fokus ajo ka vënë një çantë të bukur, që i përket firmës ‘Fendi’.

Në pothuajse çdo paraqitje të saj, Loredana komentohet për shumën që shpenzon, që shpesh kalon mbi 10 mijë euro.

“Kein Hunger” në anën tjetër është hiti saj i fundit, që erdhi në bashkëpunim me UFO 361.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button