fbpx
Lajme

“Basha berberi i Ramës”/ Kryeministri publikon videon: Po si mer mos ta hudh në Instagram si!

Kryeministri Edi Rama vavazhdon të publikojë video meme në Instagram dhe sigurisht që i preferuari i tij është kreu i PD.

Në Instagram, Rama ka publikuar një video ironizuese në të cilët shfaqet kryedemokrati Lulzim Basha, në rolin e berberit duke qethur kryeministrin.

“Po si mer mos ta hudh ne instagram si!”, shkruan Rama në postim.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button