fbpx
KurioziteteLajme

Shqipëri/ Marrëdhënie seksuale me të mitur, shpallet në kërkim 31 vjeçari

Sarandë/Marrëdhënie seksuale me të mitur, shpallet në kërkim 31 vjeçari

Policia e Sarandës ka shpallur në kërkim një 31 vjeçar, i cili akuzohet për marrëdhënie seksuale me dhunë me një të mitur.

Sipas uniformave blu është shpallur në kërkim shtetasi E. S., 31 vjeç banues në Sarandë, pasi një shtetase e mitur 16 vjeçe ka bërë kallëzim se ky shtetas ka kryer marrëdhënie seksuale me dhunë me të.

“Nga specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Sarandë janë referuar materialet në Prokurori dhe po punohet për kapjen e shtetasit E. S., 31 vjeç banues në Sarandë, pasi një shtetase e mitur 16 vjeçe ka bërë kallëzim se ky shtetas ka kryer marrëdhënie seksuale me dhunë me të”, thuhet në njoftimin e policisë.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button