fbpx
KurioziteteLajme

Kamera e fshehtë, polici dhunon qytetarët pa maskë në Tiranë(Video)

Emisioni “Stop” sot për 1 Prillin që njihet si dita e gënjeshtrave ka realizuar një kamerë të fshehtë, lidhur me situatën e Covid që po kalon e gjithë bota.

Një bashkëpunëtor i emisionit është veshur si polic dhe ka dalë në disa rrugë të Tiranës. Polici çdo qytetarët që e ka parë pa maskë e ka qëlluar me shkop gome, i cili është fals.

Kamera e fshehtë e realizuar nga “Stop” është një mesazh sensibilizues për të gjithë qytetarët që të mbajnë maska kundër Covid, jo që të mos marrin gjobën, por të kujdesen për shëndetin e tyre dhe të qytetarëve të tjerë.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button