KurioziteteLajme

Digjet një makinë në qendër të Fierit, zjarrfikësja në vendngjarje.Dyshohet se…

Digjet një makinë në qendër të Fierit, zjarrfikësja në vendngjarje.Dyshohet se…

Është djegur një makinë në qendër të qytetit të Fierit.

Makina tip “Fiat Punto”, me targa AA xxx HH, është shkrumbuar pjesërisht.

Sipas Balkanweb, dyshohet se shkak i flakëve ka qenë një defekt që ka shkaktuar shkëndijë elektrike. Fatmirësisht, nga ky incident veç dëmeve materiale nuk ka të lënduar.Zjarrfikësja ndodhet në vendngjarje dhe i ka shuar flakët.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button