fbpx
Lajme

Tmerri Në Kryeqytet: Theren Me Thika 4 Persona Posted on

Katër djem në moshë të mitur, 13-vjeçare, janë goditur mes tyre me mjete të mprehta dhe sende të forta, duke çuar në plagosjen e dy prej tyre.

Ngjarja ka ndodhur rreth orës 17:40, në Kinostudio, si pasojë e një konflikti të çastit, raporton noa.al duke cituar burime nga policia e Tiranës.

Noa.al mëson se katër djem të mitur 13-vjeçare, janë lënduar, pasi janë goditur me mjete rrethanore e të mprehta.

Mësohet se 2 nga djemtë, të moshës 13-vjeçare, u dërguan në spital, për të marrë ndihmë mjekësore.

Grupi hetimor dhe sherbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe vijojnë punën për identifikimin e personave të përfshirë në konflikt si dhe sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button