Show-Biz

Rikthehet tradita e largimit! Sherr mes Princit dhe Sares, konkurrenti le studion

Diten e sotme eshte irrituar situata mes Sares dhe Princit. Teksa kane qene duke diskutuar ai e ka quajtur materialiste.


entercom.al

Kaq ka mjaftuar qe situata te acarohet dhe Sara eshte shprehur se eshte me mire te jesh materialiste se zhigolo qe paguan helikopterin.

Fjale te cilat Princi nuk i ka toleruar dot i k bertitur Sares qe te pushoje dhe eshte ngritur nga studio duke ikur. Nuk dihet nese ai do te kthehet serish apo eksperienca e tij u mbyll kaq shpejt.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button