fbpx
LajmeShow-Biz

Nuk ka paqe mes Sarës dhe Jasminës, thumba në studio: Si gjenerik makinash ke dale

Nuk ka paqe mes Sarës dhe Jasminës, thumba në studio: Si gjenerik makinash ke dale

Afërsia e treguar në takimin mes Jasminës dhe djalit të ri në emision, Geljanit ka sjellë diskutim të madh në studio.

 

Ky takim ka bërë që Sara dhe Jasmina të nxjerrin përsëri ‘armët’ dhe të debatojnë me njëra-tjetrën. Sara e ka krahasuar me një gjenerik Jasminën, nga mënyra se si po qëndronte në takim.

 

Debati mes tyre:

Jasmina: A nuk dukemi si dy shokë aty?

Antonela: Unë nuk e prek tek buzët shokun.

 

Andi: Po më dhimbet Geli dhe të gjithë ata që dalin në takim me të.

Arjani: Po vetja?

 

Andi: Unë e di që pse i bën Jasmina këto për të parë reagimin tim.

 

Sara: Mua s’më intereson o zemër.

 

Jasmina: Ti do që të gjithë të të pëlqejnë ty.

 

Sara: Si gjenerik makinash ke dalë./korrieri.al

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button