fbpx
KurioziteteLajme

KPK konfirmon në detyrë Elisabeta Imerajn

KPK konfirmon në detyrë Elisabeta Imerajn

Komisioni i Pavarur i Kualifikimit ka shpallur sot vendimin për drejtuese e Prokurorisë së Tiranës, Elisabeta Imerajn duke e konfirmuar në detyrë

 

Drejtuesja e Prokurorisë së Tiranës, Elisabeta Imeraj doli një javë më parë para institucioneve të vetingut për vlerësimin e figurës.

 

Më herët KLP kreu vlerësimin etik dhe profesional të prokurores dhe në mënyrë unanime votuan për ta lejuar atë të vijojë ngjitjen në karrierë.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button