fbpx
BotaKurioziteteLajme

Ç’po ndodh në Tiranë? Super-aksion i FNSH e RENEA

 

Ç’po ndodh në Tiranë? Super-aksion i FNSH e RENEA

Policia e Tiranës ka zhvilluar sot një operacion, në bashkëpunim me Forcat e Ndërhyrjes së Shpejtë dhe Forcat RENEA, ku kanë gjetur një bazë armatimi.

Lajmi u bë i ditur nga News 24.

Ndërsa pritet që drejtori i Policisë së Tiranës, Rebani Jaupi, të dalë në një deklaratë për të zbardhur detaje mbi operacionin.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button