fbpx
BotaLajme

“Babi të lutem kthehu”. Babai vd.es tra.gjik.isht në sy të dy femijëve të tij (Video)

Një shqiptar ka humbur jetën tragjikisht në Greqi. Mësohet se 35-vjeçari ishte një punëtor që humbi jetën në oborrin e tij gjatë punës si kopshtar.Ngjarja e rëndë ndodhi pasditen e së enjtes në Pefka, në Selanik ndërsa shqiptari po shkurtonte një pemë në oborrin e tij në rrugën Propylaion.

Sipas informacionit nga Thestival, punëtori në rrethana ende të paqarta ka rënë nga shkallët, duke marrë dëmtime të rëndë. Një ambulancë shkoi në vendin e ngjarjes, por për fat të keq shqiptari kishte ndërruar jetë.35-vjeçari ishte baba i dy fëmijëve dhe punonte për të zbukuruar kopshtet e disa shtëpive në zonën e Pefka.Mos kalo pa thene NGUSHLLIME.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button