fbpx
LajmeSport

Spanjë-Kosovë! Komentatorëve u ndalohet fjala ‘Kosova’, televizioni s;do transmetojë momentin e flamurit dhe himnit

Ndeshja Spanjë-Kosovë do të jetë një sfidë më vete për komentatorët e ndeshjes, gazetarët dhe televizionin që do e transmetojë.

Prestigjiozja Marca shkruan se komentatorëve të futbollit në Spanjë iu është ndaluar që rivalit t’i referohen me emrin Kosova.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button