fbpx
KurioziteteLajmeShow-Biz

Lei Kraja na prezanton për herë të parë me familjen e saj, njihuni me motrën yll të moderators

Lei Kraja na prezanton për herë të parë me familjen e saj, njihuni me motrën yll të moderators

Lei Kraja është një ndër vajzat më seksi të ekranit shqiptar. Moderatorja bukuroshe e sportit gjithmonë di si të tërheqë vëmendjen e ndjekësve të saj në Instagram.

 

Herë me foto provokuese dhe herë me përgjigje pa dorashka ashtu si ajo di të japë. Mirëpo, këtë rradhë Lei ka vendosur të bëjë zhurë në rrjet me njerëzit e saj më të dashur, familjen për të cilët sa herë bie fjala ajo është tepër e kursyer.

 

Në llogarinë e saj në Instagram Lei ka publikuar një foto me motrën dhe vëllezërit, të cilët duhet ta themi që janë yje si motra e tyre.

 

“Foto e rrallë me familjen time. Vërtetë dëshiroj ta mbaj jetën private, private. Vëllai dhe motra ime”- shkruan Lei.

 

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button