fbpx
KurioziteteLajme

Elbasan: Nje sherr masiv ka ndodhur në këto moment, plagoset një person dhe niset me urgjencë në spital

Elbasan: Nje sherr masiv ka ndodhur në  këto moment, plagoset një person dhe niset me urgjencë në spital

Një konflikt mes disa të rinjve ka ndodhur këtë të mërkurë në Elbasan, me pasojë plagosjen e një personi.

 

Mësohet se ngjarja ka ndodhur në lagjen “Skënderbej”, ku të rinjtë kanë përdorur sende të forta gjatë sherrit mes tyre.

 

I plagosuri është dërguar në Spitalin Rajoanl të Elbasanit, teksa ende nuk dihet gjendja shëndetësore e tij. Policia nuk ka ende një reagim zyrtar për këtë ngjarje.

Burimi/Newsbomb.al

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button