fbpx
BotaLajme

Po përdorte telefonin në tualet, ndërron jetë nga rryma elektrike 25-vjeçarja, trupi i gjendet nga djali 4-vjeçar

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Rusi, ku një grua është gjetur e paje të në banjo nga djali i saj.

Mediat e huaja bëjnë me dije se ka humbur jetën Anastasia Scherbinina 25-vjeç. Vajza ruse po karikonte telefonin kur u go dit nga rryma elektrike në shtëpinë e saj në Novosibirsk. Ajo ka punuar si asistentja e një deputeti në Rusi.

Djali i saj 4-vjeçar kishte dëgjuar zhurmën dhe kishte shkuar në tualet, ku gjeti nënën pa shenja jete

Autoritetet dhe policia ruse ka paralajmëruar se po ndodhin një sërë vde kje sh nga goditja elektrike tek të rinjtë që përdorin telefonat në tualet.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button