fbpx
KurioziteteLajme

Ish-kapiteni i Kombëtares LORIK CANA tregon se kë do të zgjedhë në 25 prill mes Lulzim Bashës apo Edi Ramës (VOTA E HAPUR)

Ish-kapiteni i Kombëtares LORIK CANA tregon se kë do të zgjedhë në 25 prill mes Lulzim Bashës apo Edi Ramës (VOTA E HAPUR)
Lorik Cana, ish-kapiteni I Kombëtares Shqiptare e ka bërë zgjedhjen e vet për fushatën elektorale të 25 prillit. Ai ka pasaportë shqiptare dhe zotëron të drejtën e votës më 25 prill.

I pyetur nga fansat në Instagram, ish-kapiteni i Kombëtares na ka treguar hapur për cilën parti do të shkojë vota e tij.
Basha apo Rama?
“Me Bashën nuk kam pasur fare afrimitet, kurse me Edin kam miqësi. Nuk kam dyshime, nëse do të votoj do zgjedh Partinë Socialiste dhe Edi Ramën. Shqipëria ka bërë progres, mendoj se Rama e meriton mandatin e tretë”, tha Cana duke iu përgjigjur fansave të tij.

 

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button