fbpx
KurioziteteLajmeShow-BizSport

Ronaldo nuk ndalet me surprizat për nënën e tij, ja se çfarë i dhuron

Ronaldo nuk ndalet me surprizat për nënën e tij, ja se çfarë i dhuron

 

Surpriza njëra pas tjetrës për nënën. Cristiano Ronaldo, nuk ndalet sa i përket dhuratave që bën për nënën e tij Dolores.

 

Ajo është e “çmendur” për veturat marramendëse që su*lmuesi i Juves blen për të.Për shembull, 100 mijë euro Mercedes GLC Cuope 350, dhënë si dhuratë për ditën e nënës.

 

Por, 65 vjeçarja është me të vërtetë e çmendur për Porche Boxster-in e saj të bardhë, të cilin CR7 ia dhuroi në 2015-tën për Krishtlindje dhe veçanërisht për ditëlindjen e saj.

 

Siç mund të shihet nga profili i saj në “Instagram”, Dolores shpesh shfaqet në shoqërinë e makinës së saj dhe gjithmonë e qeshur. Këtu është lodra që më dha i dashuri im”, shkroi ajo ditën kur e mori për herë të parë.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button