fbpx
KurioziteteLajme

Përplasen fizikisht dy persona në Tiranë, një prej tyre qëllon me armë

Përplasen fizikisht dy persona në Tiranë, një prej tyre qëllon me armë

Të shtëna me armë ka pasur mbrëmjen e së hënës pranë zonës së “21 Dhjetorit.”

Bëhet fjalë për një konflikt fizik mes dy personave. Më pas një prej tyre ka qëlluar me armë zjarri në ajër dhe më pas është larguar.

Nuk raportohet për të lënduar ndërsa personi që ka qëlluar nuk është identifikuar ende./ b.h

Burimi/Javanews

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button