fbpx
KurioziteteLajme

Me pistoletë dhe shkop bejsbolli, grabitet gjatë natës karburanti në Lezhë, maskat marrin xhiron ditore

Me pistoletë dhe shkop bejsbolli, grabitet gjatë natës karburanti në Lezhë, maskat marrin xhiron ditore
Me pistoletë dhe shkop bejsbolli, grabitet gjatë natës karburanti në Lezhë, maskat marrin xhiron ditore

Foto ilustruese

Një karburant pranë kryqëzimit të Shenkollit në Lezhë ka rënë pre e grabitjes nga persona të maskuar dhe të armatosur.

Ngjarja ka ndodhur gjatë mbrëmjes së djeshme ku persona të pa indetifikuar kanë grabitur xhiron ditore të karburantit.

Në kërcënimin e pistoletës dhe shkopit të bejsbollit, grabitësit kanë marrë rreth 1 milion lekë. Uniformat Blu nuk kanë dhënë detaje në lidhje me ngjarjen, teksa pritet sekuestrimi i kamerave të sigurisë për zbulimin dhe kapjen e autorëve.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button