fbpx
BotaKurioziteteLajme

Sulm me thikë në një bibliotekë në Kanada, vdes një grua, plagosen 5 persona të tjerë

Sulm me thikë në një bibliotekë në Kanada, vdes një grua, plagosen 5 persona të tjerë

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në një bibliotekë në periferi të qytetit Vancouver në Kanada, ku disa persona janë sulmuar me thikë.

 

Për pasojë 1 grua ka ndërruar jetë dhe 5 persona të tjerë janë plagosur, ndërkohë policia tha se ka ndaluar një person që dyshohet se është autori i sulmit.

 

“Kemi gjashtë viktima me plagë thike. Një prej tyre, fatkeqësisht humbi jetën nga plagët,” tha togeri i policisë Frank Jang. “Besojmë se personi i ndaluar ishte autori i sulmit. Pa dyshim duam të dimë shkakun”, shtoi ai.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button