fbpx
Sport

Ronaldos nuk i njihet goli që do “fundoste” Serbinë

Portugalia u nda në barazim 2-2 takimin kundër Serbisë në Beograd.

Ka qene Diogo Jota qe realizoi dy gola me kokë në pjesën e parë, por vendasit reaguan në fraksionin e dytë të ndeshjes dhe evituan humbjen.

Kombetarja e Serbise pati edhe fatin me vetë kundër kampionëve në fuqi të Evropës. Ishin sekondat e fundit të ndeshjes kur Cristiano Ronaldo ia doli të gjente golin.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button