fbpx
KurioziteteLajme

Reagon Tea e degjeneron dhe i nxjerr të gjitha: Nuk është burrë ai që….

Reagon Tea e degjeneron dhe i nxjerr të gjitha: Nuk është burrë ai që….
Mbrëmjen e djeshme Bearti deklaroi se është ndarë nga Tea për të mos u ribashkuar më k urrë. Ai nuk zbuloi asnjë arsye konkrete, duke i lënë ndjekësit shumë kuriozë.


“Po gjithçka ka marrë fund. Nuk dua drama ose vëmendje, kështu që dua me e mbyll këtu këtë kapitull edhe mos me e hap më asnjëherë”, shkroi Bearti.
Po ashtu, ai publikoi dhe një shprehje thumbuese ku thuhej “Nuk mund ta fitosh kurrë një argument me një person negativ. Ata dëgjojnë vetëm çfarë u leverdis dhe dëgjojnë vetëm për t’u përgjigjur”.
Së fundmi, Tea ka reaguar ndaj deklaratës së tij.

Ajo ka publikuar në Instastory një video të fjalimit të politikanes Sarah Hanson Young, e cila mes të tjerash shprehet: “Burrat e vërtetë nuk i shajnë dhe kër cën ojnë gratë. Nuk i sul mo jnë dhe nuk i bëjnë të ndihen të bul liz uara”. Ajo thotë se këto burra nuk janë të prerë për ta quajtur veten “burrë”.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button