fbpx
LajmeSport

Kombëtarja dorëzohet në ‘Air Albania’, përfundon ndeshja Shqipëri-Angli 0-2

Kombëtarja shqiptare nuk ka mundur të lërë gjurmë në ndeshjen eliminatore për Botërorin Katar 2022 ndaj Anglisë të zhvilluar në “Air Albania”.

Kombëtarja e “Tre Luanëve” arriti të triumfojë 0-2, me gola të shënuar nga Harry Kane dhe Mason Mount.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button