fbpx
KurioziteteLajmeSport

VIDEO/ Mirëseardhja e veçantë, FSHF “provokon” Anglinë me perlën e Demollarit

VIDEO/ Mirëseardhja e veçantë, FSHF “provokon” Anglinë me perlën e Demollarit

 

26 prill 1989, gati 32 vite më parë, koha kur Sulejman Demollari ia dilte të befasonte në mes të Anglisë, me një gjuajtje fluturimthi që që u ndal në rrjetë.

 

https://twitter.com/FSHForg?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1375764202720268289%7Ctwgr%5E%7Ctwcon%5Es1_&ref_url=https%3A%2F%2Fabcnews.al%2Fvideo-mireseardhja-e-vecante-fshf-provokon-angline-me-perlen-e-demollarit%2F

Fatkeqësisht nuk u konsiderua gol dhe sot kujtohet me shumë nostalgji. FSHF e rikthen në skenë dhe i uron mirëseardhjen Anglisë me këtë perlë të të madhit Demollari. / abcnews.al

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button