fbpx
KurioziteteLajme

Shqipëri/ Hidhet nga kati i katërt dhe gjen vdekjen 65-vjeçari 

Shqipëri/ Hidhet nga kati i katërt dhe gjen vdekjen 65-vjeçari

Një 65-vjeçar është hedhur nga kati i katërt në Shkodër duke gjetur vdekjen.

 

Policia njofton se Agron F.M, vuante nga depresioni dhe ka vdekur në vend.

 

Ngjarja ka ndodhur në lagjen Naim Gjylbegu.

 

NJOFTIMI NGA POLICIA

 

Shkodër/Informacion Paraprak

 

Më datë 27.03.2021, ora 14:30, është marrë informacion se në lagje Naim Gjylbegu, Shkodër, se shtetasi Agron F. M. 65 vjeç , banues në lagje Naim Gjylbegu, në kushte depresioni është hedhur nga kati i katërt i pallatit ku ka gjetur vdekjen e menjëhershme

 

Në vendngjarje ndodhet grupi hetimor dhe vijon puna për zbardhjen e plotë të rrethanave të kësaj ngjarje.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button