fbpx
KurioziteteLajme

SDEL KURRE NE KAMERA/ Njihuni me vajzen miliardere, trashegimtare e TV KLAN, vajzen e Aleksander Frangaj

SDEL KURRE NE KAMERA/ Njihuni me vajzen miliardere, trashegimtare e TV KLAN, vajzen e Aleksander Frangaj

Ajo është e bija e Aleksandër Frangajt, pronarit të televizionit Klan dhe rrjedhimisht, trashëgimtarja e kësaj pasurie të madhe të të atit.

Emi është ende në gjimnaz, por për herë të parë është shfaqur disa ditë më parë, gjatë pjesëmarrjes në inagurimin e dyqanit të stilistit Joni Peçi.

Gjimnazistja është veshur në mënyrë të thjeshtë dhe ka bërë një grim të pastër, jo të rënduar shumë, çka i shton edhe më shumë bukurinë.

Ajo studion jashte shqiperise dhe eshte 18 vjece.

Burimi/rda-travel.co.uk

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button