fbpx
Show-Biz

Kapet me drogë, arrestohet këngëtari shqiptar në Itali! Emri

Një këngëtar shqiptar është arrestuar në Arezzo të Italisë, pasi u kap me lëndë narkotike në studion e tij të regjistrimit.

Këngëtarit shqiptar të njohur si Klinton, iu gjet në studion e regjistrimit të fshehur 22 gram kokainë, 17 gram hashash, 14 gram marijuana si dhe një llastik precize, si dhe 65 gram manitol.

Këngëtari ka një kanal në youtube ku disa nga videot e tij kanë kaluar 150 mijë shikime. Pas masës së vlerësimit, këngëtari tani është në arrest shtëpiak.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button